Pánská móda od Antony Morato v podání tří italských bratří

Chtělo by se říct, že Antony Morato byl významným italským průkopníkem, modelem, návrhářem, zkrátka velkým borcem, co založil stejnojmennou značku. Tak to ale nebylo. Antony Morato je skutečně jen název značky, které obléká muže od roku 2007. Společnost založili tři bratři – Tania, Giovanni a Lello Caldarelli. Již od samých počátků prosazují ležérní styl v podobě upnutých džín, kožených doplňků, obuvi anebo šortek. 

Antony Morato záleží na kvalitě a stylu. Kolekce Antony Morato vytvářejí inovativní vzhled, ve kterém neobvyklým způsobem dává dohromady roztrhané džíny a sofistikované blejzry. Značka skvěle kombinuje různé tvary, barvy a styly, zatímco zanechává svojí vlastní kosmopolitní a drzou identitu.

Značka je zaměřena především na pánskou módu, která je specialitou italských návrhářů a snaží se svým nositelům propůjčit mladistvý, ale zároveň jasně definovaný styl oblékání důležitý pro muže dnešních dnů. S jejich kolekcí a doplňky, jako jsou například boty, se můžete seznámit v Pánské pasáži, v obchodě Fashion Therapy, který je prvním a jediným ambasadorem značky Antony Morato v Praze a vůbec v České republice.

 

Recenze
Přidat recenzi
jméno
E-mail
Zadejte kód z obrázku: