FASHION THERAPY OBCHOD PÁNSKÉHO ZNAČKOVÉHO OBLEČENÍ ANTONY MORATO

Italská značka s pánským oblečním a doplňky Antony Morato existuje teprve 7 let a už si stačila získat velmi významné místo mezi početnou konkurencí takových značek, jakou je třeba Diesel, Guess, G-Star. Jejich kolekci si už máte možnost pořídit v v České republice, a to v srdci hlavního města v Nákupní galerii Pánská pasáž, Na Příkopě 23, Praha 1 v obchodě Fashion Therapy.

Do prosince letošního roku jste měli možnost vybírat si z mnoha značek na módním trhu. Od pondeli 1.prosince však vaši touhu zaručeně upřete už jen jedním směrem – k módní značce Antony Morato v obchodě Fashion Therapy, který v tento den uvítá své první zákazniky. V České republice stále neobjevená značka Antony Morato se vyznačuje především podtržením mužnosti a zdůrazněním osobnosti prostřednictvím chytrých a efektních střihů a propracováním každého detailu.

Antony Morato je průkopníkem éry chytrého luxusu čerpající inspiraci z vysoké módy a džinových trendů. Kolekce Antony Morato vytvářejí inovativní vzhled, ve kterém neobvyklým způsobem dává dohromady roztrhané džíny a sofistikované blejzry. Značka je zaměřena především na pánskou módu, která je specialitou italských návrhářů a snaží se svým nositelům propůjčit mladistvý, ale zároveň jasně definovaný styl oblékání důležitý pro muže dnešních dnů. Antony Morato skvěle kombinuje různé tvary, barvy a styly, zatímco zanechává svojí vlastní kosmopolitní a drzou identitu.

Ačkoliv název značky by mohl vyvolat dojem, že její kolekci navrhuje italský chlapík jménem Antony Morato, není tomu tak. Tuto značku totiž v roce 2007 založili sourozenci Tania, Lello a Giovanni Caldarelli, přičemž prezidentem a zároveň kreativním ředitelem se stal právě Lello Caldarelli.

Módní nabídka z původní kolekce bot, kožených doplňků, brýlí a plavek se rozšířila i na kolekci oblečení, kterému nechybí oblíbený italský šmrnc a zároveň ani luxusní materiály. Pořídit si můžete oblečení a doplňky doslova od hlavy až k patě. V nabídce jsou jak boty, tak i pásky, super džíny, trika, košile, ale i kabáty a péřovky. Ostatně, s kolekcí se můžete pravidelně setkávat v reklamních kampaních značky, ve kterých se za dobu jejich existence objevil nejeden světový topmodel, mimo jiné třeba Simon Nessman a Luke Worrall (2010), Marlon Teixeira (2011), Tobias Sorensen (2012), nebo pak v letošní letní kampani třeba Leebo Freeman, či Bo Develius.

Muže si také zaslouží být hýčkány, proto prodejna Fashion Therapy není jen obyčejným obchodem, ale především místem k setkávání. Profesionální personál zákaznikům vždy ochotně poradí, ale především je i sám schopen vybrat padnoucí outfit. Muž v dnešní době zastává denně mnoho úkolů i rolí, proto bychom chtěli zákaznikům nákup u nás co nejvíce zpříjemnit. Mohou si u nás kdykoliv vychutnat skleničku dobré whiskey nebo šálek kávy. Příjemná atmosféra, která se tímto přístupem značně odlišuje od běžné nákupní zkušenosti, koresponduje s filosofií značky, která nezapře své italské DNA.

 

Recenze
Přidat recenzi
jméno
E-mail
Zadejte kód z obrázku: