Nosíte čepice nebo jiné pokrývky hlavy? Čepice Antony Morato je in.

I když letošní zima zahřívání zatím nepřeje, neznamená to, že bychom měli zůstat ochuzení o skvělý módní doplněk, jakým je čepice. Čepice, bekovky, barety, klobouky se letos nosí a fantazii se meze nekladou.

Jak čepice nosit?

Spoustě mužů sluší klobouky. Co se týče tvarů čepic, tak neexistuje žádné zásadní pravidlo. Je nutné je všechny vyzkoušet a vybrat si ten nejlepší model, který vám padne.

Co k čepici?

Pokud vaši čepici nevolíte jako barevný důraz k vašemu celkovému outfitu, zkuste ji nějak doladit. Nosíte-li šedý nebo černý kabát, vyvarujte se tmavým barvám čepice, abyste nepůsobila moc ponuře. Raději zvolte veselejší barvu, ke které si pořiďte třeba šálu či rukavice ve stejné barevné kombinaci nebo naopak kontrastní variantě.

Letošní zima si žádá ruzné odstiny šedé barvy, která vypadá skvěle jak k černým či šedým tónům, tak i k těm hnědým. V takové čepici vás zajisté nikdo nepřehlédne a každý hned bude vědět, že se potkal se sexy a sebevědomým mužem, který se ničeho nezalekne.

Jaký styl čepice si vybrat?

Návrháři docela popustili uzdu své fantazii a přišli hned s několika styly čepic. Vedle těch klasických pletených, které se hodí spíše na sport nebo do opravdu velké zimy, si můžete vybrat třeba bekovky (čepice s malým kšiltem nebo bez). Ale pozor, nosí se jen mírně na stranu!

A na co nesmíte zapomenout? Důležitá věc - detaily. Takový malý knoflíček nebo na straně čepice dělá z jinak obyčejného kousku extra model. Například Antony Morato nabízí háčkovanou čepici v šedé a černé barvě s kovovým logem značky.

Jak to nosí slavní?

Celá řada hollywoodkých hvězd patří mezi osoby jež šatník má nejen jednu ale dokonce desítky různých druhů, tvarů a barev. Stačí pojmenovat jen některé z ních: Johnny Depp, Brad Pitt, Zac Efron, Jack Gyllenhaal, Robert Pattison a Ashton Kutcher.

 

Recenze
Přidat recenzi
jméno
E-mail
Zadejte kód z obrázku: