VÁZACÍ MOTÝLKY JSOU V KURZU

Tak jak jsou „malé černé“ základem správného ženského šatníku, vázací motýlek je must-have každého správného muže. Vždyť musíte uznat, muži v motýlcích mají své kouzlo, kterému jen málokterá odolá. Vypadá to mnohonásobně lépe – protože motýlek poutá pozornost k obličeji více než kravata. Bohužel, přiznejme si, že výběr v obchodech neodpovídá (poměrně náročným) požadavkům a proto se zrodil jednoduchý, ale originální nápad.

 

Před několika lety pražský atelier Boom Bow začal ruční výrobu motylků, kapesníčků a kravat a tak vznikli krásné jedinečné kousky, který můžete obdivovat na fotkách níže.

Kapesník a motýlek by sice měly být po správnosti jiné barvy, ale se tyto věci mohou dát všelijak kombinovat.

Na rozdíl od jiných výrobců nabízí atelier Boom Bow oboustranné vázanky v kombinací různých barev, látek a vzorů a nasledně unikátní pánský doplněk ze kterého se pak dá uvázat dokonce čtyře jinak vypadajicích motýlků což je nesmírně cool. Pokažde vaš motýlek muže vypadat ulmě jinak.

 

Je v pořádku, že motýlek vypadá pokaždé uvázaný trochu jinak a nepatrně nedokonale – právě tak se pozná, že je uvázaný ručně.

Takže motýlka bychom měli, teď už ho jen stačí uvázat. Pokud byste s tímto úkonem měli menší problém, určitě si pusťte video. Najdete v něm krok po kroku návod, jak jej rychle a elegantně uvázat. A teď můžete konečně vyrazit do ulic a vystavovat na odiv tento originální kousek!

 

 

 

 

Recenze
Přidat recenzi
jméno
E-mail
Zadejte kód z obrázku: