Křest ForMen Fashion Bibli pro muže

Mediální jedničky křtily ForMen Fashion Bibli pro muže. Leoš Mareš (na snímku první zleva, dále: modelka Petra Faltýnová, zpěvák Ben Cristovao, dobroduh Jakub Vágner a šéfredaktor ForMena Jan Müller) se při křtu speciálního dubnového vydání časopisu ForMen špičkoval se zpěvákem Benem Christovaem, kdo je jednička českého Instagramu. Oba totiž překročili hranici 100 000 followerů. Třetím kmotrem, byl „televizní dobrodruh“ Jakub Vágner, který své diváky počítá na stovky milionů.

Zpěvák Ben Cristovao je v outfitu od Antony Morato

Zkouška outfitů od Antony Morato. Italská značka s pánským oblečním a doplňky Antony Morato existuje teprve 7 let a už si stačila získat velmi významné místo mezi početnou konkurencí takových značek, jakou je třeba Diesel, Guess, G-Star. Jejich kolekci si už máte možnost pořídit v v České republice, a to v srdci hlavního města v Nákupní galerii Pánská pasáž, Na Příkopě 23, Praha 1 v obchodě Fashion Therapy.

    

Antony Morato je průkopníkem éry chytrého luxusu čerpající inspiraci z vysoké módy a džinových trendů. Kolekce Antony Morato vytvářejí inovativní vzhled, ve kterém neobvyklým způsobem dává dohromady roztrhané džíny a sofistikované blejzry. Značka je zaměřena především na pánskou módu, která je specialitou italských návrhářů a snaží se svým nositelům propůjčit mladistvý, ale zároveň jasně definovaný styl oblékání důležitý pro muže dnešních dnů. Antony Morato skvěle kombinuje různé tvary, barvy a styly, zatímco zanechává svojí vlastní kosmopolitní a drzou identitu.

Ačkoliv název značky by mohl vyvolat dojem, že její kolekci navrhuje italský chlapík jménem Antony Morato, není tomu tak. Tuto značku totiž v roce 2007 založili sourozenci Tania, Lello a Giovanni Caldarelli, přičemž prezidentem a zároveň kreativním ředitelem se stal právě Lello Caldarelli.

Módní nabídka z původní kolekce bot, kožených doplňků, brýlí a plavek se rozšířila i na kolekci oblečení, kterému nechybí oblíbený italský šmrnc a zároveň ani luxusní materiály. Pořídit si můžete oblečení a doplňky doslova od hlavy až k patě. V nabídce jsou jak boty, tak i pásky, super džíny, trika, košile, ale i kabáty a péřovky. Ostatně, s kolekcí se můžete pravidelně setkávat v reklamních kampaních značky, ve kterých se za dobu jejich existence objevil nejeden světový topmodel, mimo jiné třeba Simon Nessman a Luke Worrall (2010), Marlon Teixeira (2011), Tobias Sorensen (2012), nebo pak v letošní letní kampani třeba Leebo Freeman, či Bo Develius.

Muže si také zaslouží být hýčkány, proto prodejna Fashion Therapy není jen obyčejným obchodem, ale především místem k setkávání. Profesionální personál zákaznikům vždy ochotně poradí, ale především je i sám schopen vybrat padnoucí outfit. Muž v dnešní době zastává denně mnoho úkolů i rolí, proto bychom chtěli zákaznikům nákup u nás co nejvíce zpříjemnit. Mohou si u nás kdykoliv vychutnat skleničku dobré whiskey nebo šálek kávy. Příjemná atmosféra, která se tímto přístupem značně odlišuje od běžné nákupní zkušenosti, koresponduje s filosofií značky, která nezapře své italské DNA.

 

Recenze
Přidat recenzi
jméno
E-mail
Zadejte kód z obrázku: