Stylové designové pánské ponožky Royal Socks

Barevné ponožky byly vždy terčem kritiky, kde se vznášela slova nevkus, nulová módnost, nepraktičnost a mnoho dalších. Ten kdo zvolil barevné ponožky do klasických bot, působil dojem mimozemšťana a ostatní si klepali na hlavu, jak k tomu vůbec mohlo dojít.

Světe, div se! Ponožky se prodrali na přední příčky módních doplňků a módní přehlídky jsou jejich rajón.

Protikladné strany názorů
 
Ačkoliv se barevné ponožky staly trendem a mnohým se velkou rychlostí zalíbili, jsou na druhé straně i názory, že se barevné ponožky do bot zkrátka nehodí. Ovšem je to otázkou určitého vkusu, ale rozhodně není nutné ponožky v botách zcela zatracovat. I ony mají určité kouzlo a dají se využít tak, že výsledek bude opravdu skvělý. Ponožky přinášejí velký komfort, sají dobře pot a snižují možnost odřenin z určité obuvi a jsou módní. U obojího se nedá nic namítnout, ale zase proč nevyužít ponožky do bot v chladnějších dnech a v létě zůstat u klasiky?
 
Ponožky mnoha možností
 
Je jasné, že pro zvolení barevných ponožek do bot to nějakou odvahu chce. Pokud tě to láká, nabízí se ti mnoho zajímavých variant. Povolené jsou ponožky od kotníků až po kolena a s nimi může nadále kouzlit. Vybrat si můžeš upnutější nebo naopak volnější, které tvé nohy o něco zeštíhlí a zakryjí nedostatky. Klidně je můžeš shrnout i ke kotníkům. Ani materiál ponožek tě nemusí omezovat. Při správném kombinování budeš šik s jakýmikoliv ponožkami.
 
 
Ponožky plné barev a vzorů
 
I barvy a vzory tě omezovat nemusí. Ponožky se dají sehnat v mnoho barevných i vzorových variací, tudíž záleží už na tvém vkusu, jaké si zvolíš. Neboj se experimentovat, ale na druhou stranu dodržuj vzájemné sladění, aby celek příliš nebil do očí. Pokud máš rád klasiku, přijdou ti vhod neutrální a světlejší ponožky, které se budou hodit ke každému outfitu. Jestli máš dostatek sebevědomí a odvahy, můžeš vyzkoušet ponožky s jiným barevným lemováním, které vypadají senzačně a jsou velmi elegantní. Stylově bude působit i milovaný retro styl, který je sice o něco výraznější, ale stále si udržuje svou špici módnosti. A jestli bys chtěl jít ještě do něčeho výraznějšího, můžeš vyzkoušet barevné i vzorované ponožky do světlých bot, což bude vzájemně působit kontrastně. Případnou volbou mohou být světlé ponožky do tmavých bot či tmavé ponožky do světlých bot.
 

 

Recenze
Přidat recenzi
jméno
E-mail
Zadejte kód z obrázku: