Vyberte si své pánské ponožky od Royal Socks

Kolekce pro letošní jaro a léto přináší novou vlnu designů, vzorů a barevných kombinací!

Všechno začalo jednoho dne v dubnu na jaře 2015. Právě tehdy se zrodil nápad proměnit předmět každodenní potřeby v barevný designový kousek s hlavním důrazem na vysokou kvalitu, tradici ruční práce a kreativitu. Jednalo se o koncept, který k dokonalosti dovedl kolektiv tvůrců Royal Socks.

Autoři

Royal Socks založila česká společnost EWT fashion a jeji motto – Stand out from ze crowd což česky zní Vynikni z davu – do velké míry demonstruje celý koncept značky: proměnit jednoduchý a často opomíjený kus oblečení v zábavný a vyhledávaný artikl a opepřit ho příběhem.

Kvalitní a veselé Royal Socks

Royal Socks se dnes prodávají již v několika obchodech v Praze a Amsterdamu. Kolekce ponožek zahrnuje nepřeberné množství modelů, designů, velkou škálu barevných kombinací, materiálů a textur. Jednoduše řečeno: pár kvalitních ponožek pro každou příležitost, typ člověka i životní styl. Kostkované, pruhované nebo puntíkované, tyto zářivě barevné ponožky vždy stojí za podívanou. Royal Socks jsou hrdě vyrobené v České republice podle nejvyšších standardů kvality v souladu s principy fair traide, využitím odpovědných výrobních postupů a dodržováním přísných ekologických norem.

Ponožky se vyrábí s mistrovskou precizností na italských elektronicky řízených pletacích strojích Lonati a na strojích Třebíčské firmy Uniplet, špičky se šijí ručně, takže perfektně sedí. V kolekci najdete standardní ponožky z česané bavlny a nebo luxusní z mercerované bavlny.

Během mercerování je příze ponořena do koncentrovaného louhu sodného. Vlákna nabobtnají a změní svůj tvar. Z ledvinovitého průřezu se stane kulatý a délka vlákna se zmenší až o ¼. Díky tomu se výrazně zvýší pevnost materiálu a barvivo zůstává pevně fixováno ve vláknech. Pokud si mercerovanou bavlnu prohlédnete z blízka a promnete v ruce, pocítíte sametovou jemnost a všimnete si zvýšeného lesku. Bavlna se stává mnohem více podobná hedvábí a její vlastnosti si přímo zamilujete.

Pearl Signature je kolekce luxusní řady pánských ponožek Royal Socks tradičních a nadčasových stylů v moderním i klasickém pojetí. Jsou vyrobené z mercerované bavlny které se svou jemností a pevností uspokojí nejnáročnější zákazníky. Tradiční kvalita a důraz na moderní design a trendy jde ruku v ruce v této kolekci pro muže, který má rád moderní styl. Je k sehnání v obchodě Fashion Therapy, Pánská Pasáž, Na Příkopě 23, Praha 1 a nebo na oficiálním e-shopu značky Royal Socks a v dalších vybraných prodejnách.

Jak se vám nová kolekce líbí? Plánujete si Royal Socks pořídit? Napište nám do diskuze pod článkem nebo na náš Facebook!

 

Recenze
Přidat recenzi
jméno
E-mail
Zadejte kód z obrázku: